ترجمه آنلاین سایت

EnglishArabicRussianSpanishTurkishPersian

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز595
mod_vvisit_counterدیروز372
mod_vvisit_counterکل بازدیدها355356

»   


دجال امروزی کیست ؟ چاپ نامه الکترونیک
یادداشت ها و مقالات - یادداشت ها و مقالات
سه‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۸۹
دجال امروزی

کیست ؟

موضوع: آسیب شناسی

دجال امروزی کیست ؟

با توجه به روایات و برداشت هایی که می توان از روایات نمود به این نتیجه می رسیم که دجال می تواند شخص خاصی باشد که یا عمر طولانی کرده یا در زمان غیبت کبری یا آخرالزمان خطور می کند . با بررسی ها به این نتیجه می رسیم که تعریف از دجال یک مصداق است و یک دیدگاه و فرهنگ و تفکر است و رویدادهایی که امروزه در جهان امروزی مشاهده می کنیم ما را بر آن می دارد که در مورد این موضوع بیشتر تحقیق کرده و با ریزبینی بیشتری نگاه کنیم در روایات او را دروغگو معرفی کرده و فردی فاسد و از نام او بر می آید کسی که زیبایی خاصی دارد ولی از درون فاسد و ناپاک است (دَجَلَ: آب طلا) و افراد با دیدن او به طرف او کشیده شده و جذب او می شوند و در کتب دیگر ادیان از جمله انجیل و تورات آمده که او را دشمن خدا معرفی کرده (دج : ضد   ال : کلمه عربی به معنی خدا ) و فقط اختصاص به دین مبین اسلام ندارد و حال چندان مصداق بیرونی و امرزی آن را که فکر می کنیم این ویژگی ها را دارد بر می شمریم شما هگچکحم می توانید با توجه به این گفته ها مصداق هایی را به آن اضافه کنید قابل توجه است دجال در هر دوره و هر زمان و در زمان هر پیامبری بوده و فقط رنگ و حضورش در آخرالزمان پررنگ تر می شود و آنقدر خود را زیبا جلوه داده که حتی فکر آن را نمی کند و بی اختیار جذب آن می شود : ۱ ) اولین و مهمترین مصداقی که می توان برای آن در نظر گرفت رسانه است : رسانه خود تعریفی دارد و به چند دسته تقسیم می شود :

رسانه : ۱ ) سینما      ۲ ) تلویزیون     ۳ ) روزنامه و مجلات     ۴ ـ ایتنرنت     ۵ ـ ماهواره

برنامه کودک ها         ۶ـ رایانه و بازی های رایانه ای    ۷ ـ رادیو         و...

ـ در جهان امروز به روشنی می بینیم که رسانه کنترل جهان در دست گرفته و به کنترل اذهان مردم جهان جهان می پردازند و رسانه های پربیننده جهان در اختیار عده ای خاص است با ساخت فیلم ها ، مستندات و دیگر برنامه ها که بسیار جذاب است ولی پایه و اساس آن دروغ است آنقدر آن را زیبا و واقعی جلوه می دهد که کنترل از دست خارج شده و ناخواسته آن را باور می کنیم و این برنامه برای یکی دو سال و ده سال اخیر نیست با موشکافی و کالبد شکافی رسانه به خصوص سینما می توان به این پی برد که چه برنامه ظریف و دقیقی پشت آن است و هدایت اذهان را به کجا می خواهد ببرد . حال مختصری در مورد اولین و مهمترین گزینه و پربیننده ترین گزینه به ایراد سخن می پردازیم و آن سینما است .

۱ ) چند سوال مطرح است که باید جواب های قانع کننده ای برای آن پیدا کنیم .

۲ ) سینمای امروزی در اختیار کیست ؟          ۲ ) هدف آنها از فیلم سازی چیست؟

۳ ) اصل و محور بحث فیلم های آنان چیست ؟   ۴ ـ با چه روشی مخاطب را به طرف خود جذب می کند ؟          ۵ ـ از کی شروع به کار کرده و تاکنون پیش رفته ؟

حال با شرحی کوتاه پاسخ این سؤالات را در می یابیم .

سینمای آمریکا که الان تحت اختیار کلی هالیوود قرار گرفته است .

تولد سینما را می توان تا حد زیادی به امریکا نسبت داد . اولین پویا نمایی سینمایی متوسط ادوارهای بریج ساخته شده که تصویر یک اسب در حال دویدن بود .

یکی دیگر از نخستین تولیدکنندگان سینما توماس آلوا ادیسون را می توان نام برد .

پیدایش هالیود :

در سال ۱۹۱۰ کارگردان د . و . گریفت از طرف شرکت بیوگراف همراه با گروه بازیگرانش به سواحل فرستاده شدند . آن ها آغاز به ساختن فیلمی در محلی نزدیک لس آنجلس کردند . این شرکت ترجیح داد تا فیلم های دیگری هم در آن مکان و مناطق نزدیک به آن بسازد.
آن محل را هالیوود نامیدند .

هالیوود کم کم رشد کرده و با جذب کارگردانان و فیلمسازی به جایی رسید که امروزه می بینیم تمام دنیا را تحت سیطره سینمای خود قرار داده است .

اولین فیلم آخرالزمانی که می توان نام برد و سینمای هالیوود را وارد بازی جدید امروزی و آخرالزمانی کرد در سال ۱۹۹۱ ساخته شده و از آن سال سینمای هالیوود در
سال های متعدد از روش کنترل ذهن مخاطب از طریق سینما در پیشبرد اهداف خود برای رسیدن به پروژه های بزرگ سود برد . حیطه فعالیت هالیوود فقط به فیلم سازی ختم نمی شود . مستند ، برنامه های تحقیقاتی ، موسیقی و... از جمله فعالیت های این گروه عظیم می باشد .

سینمای امروزی از دو حال خارج نیست و آن هم برنامه ریزی شده و هدفمند است که در جایی دیگر به شرح آن خواهیم پرداخت .

۱ ) Action (اکشن) اولین گزینه ای که در سینما پررنگ است بحث اکشن و صحنه های جذاب ، زدوخوردها ، جنگ های پرمخاطره و بادرگیری زیاد است . این گزینه مخاطب را به شدت به طرف خود جذب کردده و شمار بینندگان فیلم های اکشن سینما را بسیار بالا برده است و ساعت های متوالی بدون پلک زدن به دیدن این فیلم ها می پردازد و برای رساندن مطلب خود به طرف مقابل یا همان بیننده از این روش خاص بهره می برد .

۲ ) Sex (سکس یا شهوت رانی و استفاده ابزاری از زن ) : باز چیزی که به وفور در سینمای جهان به خصوص هالیوود به چشم می خورد بحث سکس است در فیلم های درام یا ملودرام شاخصه اصلی فیلم را بر این اساس پایه گذاری کرده و در فیلم های دیگر حتی اکشن در صحنه هایی خاص از فیلم این جور سکانس ها را می بینیم که مخاطب را جذب می کند  و از این قوه تحریکیه انسان بهره می برد و فیلم خود را به فروش می رساند که هدف اصلی او فروش فیلم نیست (در اکثر فیلم ها ) آنها تأثیراتی که فیلم شان روی افراد و انسان ها می گذارد را دنبال می کنند و با تبلیغات زیاد و بی شمار فیلم را بفروش رسانده و نتیجه اصلی را برداشت می کنند .

سینمای امروزه جهان هم و غم خود را در زمینه آخر الزمان ، پایان جهان (Enel Of Time ) ، موعود ، منجی و... متمرکز کرده است و آموزه های انجیلی و توراتی تحریف شده خود را به تمام جهان صادر می کند تا همه ناخواسته در پس زمینه ذهن و ناخودآگاه به طرف او جذب شده و آموزه های او را بپذیرد و درک ایمنی خود را از دست دهد . فرد با خود می گوید او ( سینما ) که این همه دارد از منجی اینگونه حرف می زند و فیلم می سازد پس حتماً همین گونه است که او (سینما) می گوید ( به این می گویند ناخودآگاه به سمت او رفتن )

سینما دارد با رنگ و لعاب دادن و استفاده از دو گزینه بحث شده دروغ های خود را به خورد مردم می دهد در اکثر فیلم های کنونی ساخته شده حرفی از خدا به میان نیست فرد گرایی مطلق است بحث فقط متافیزیک و شیطان ، ارتباط با ارواح خبیثه است . هر قدر اگر فرد مذهبی باشد با دیدن این فیلم ها آنچنان واقعی ساخته شده است که هر کسی را به شک می اندازد کم کم به طرف او جذب شده و آموزه های او را می پذیرد . حال می بینیم آنچه که در روایات آمده مبنی بر اینکه مردم با دیدن دجال به طرف او می روند و جذب وی می شوند در مورد سینما صدق می کند جهان امروز را ببینید در کشور خودمان ایران چقدر از فیلم های هالیوودی استقبال می شود فرد با دیدن یک صحنه از فیلم نشسته و تمام آن را نگاه می کند . آن همان مصداق دیدن دجال و جذب به طرف اوست این ناخودآگاه است . سؤال دیگری که اذهان را به خود مشغول می سازد این است که سینمای جهان در سلطه چه کسانی قرار دارد ؟

قبل از اینکه به این سؤال پاسخ دهیم باید چند مطلب را متذکر شده و روشن سازیم و آن اینکه :

۱ ) تمام مطالب از اسناد معتبر جمع آوری شده است .

۲ ) یهودیت با صهیونیسم متفاوت است و حتی در یهود تحریف شده هم آموزه های دینی و انگیزه های الهی دیده می شود ولی در صهیونیزم و دین های نو ظهور ( البته این دین ها در چند ساله اخیر ظهور پیدا کرده ولی از سالیان پیش فعالیت داشته است . )

۳ ) شاید در ابتدا سینما در اختیار افرادی بوده که فقط سود مالی را هنر سینما را در مدنظر داشتند ولی هم اکنون اینگونه نیست .

اگر با دقت به فیلم های چند ساله اخیر نگاهی بیندازیم سؤالات زیادی مطرح است که چرا سمت و سوی فیلم ها به سوی آخرالزمان سوق پیدا کرده و فیلم های تخیلی ارتباط با ارواح و نابودی زمین و... پررنگ می شود .

چرا در فیلم ها نامی از خدا و وجود خدا در پیروزی نیروهای خیر دیده نمی شود ؟

چرا نجات گران اصلی فیلم (منجی ) از کشور آمریکا است .

چرا اعراب و مسلمانان در فیلم های آنان همیشه منفور هستند ؟

و ده ها سؤال دیگر که در مورد سینمای امروزه می توان مطرح کرد .

به هر حال سینمای کنونی ما اهداف خاصی را دنبال می کند که سرکرده های پشت پرده آن سرزمین موعود ، زندگی ابدی ، استفاده ابزاری از ادیان برای پیروزی دین خاص رؤسای اصلی هالیوود که اکثراً یهودی هستند (خود را یهودی معرفی می کنند که اصلاً دین یهود را سرلوحه کار خود قرار نداده اند .)

در دین یهود خدایی وجود دارد ولی آنان به خدا اعتقادی ندارند و معتقدند  که انسان حاکم زمین است و به خدا نیازی ندارد . سینما گران با توجه به همین تفکرات نمادهای زیادی در ساخته هایشان به کار می برند که این حس را القا کنند حتی اگر هم دینداران این ها را قبول نداشته باشند کم کم با توجه به تفکرات جامعه در آن حل شده و پذیرای آن می شود چه که امروز ما این موضوع در حتی در کشور خودمان با آموزه های قوی دینی مشاهده می کنیم . مردم دیندار هستند ولی اسمی است و واقعاً وجود خدا را در زندگی احساس نمی کنند . ما برای اینکه اعتقادات واقعی سران هالیوود را متوجه شویم باید به تولیدات آنان و نگرش کارگردانان و اهدافی که در فیلم ها دنبال می کند متمرکز شویم .

نمادها : ارواح ، جنییان ، نیروی خیروشر ، شیطان ، تاریکی دنیا ، تسلط نیروهای اهریمنی بر جهان ، حلول اهریمن در جان انسان ها ، ناتوانی انسان در مقابله با شیطان آنان با این نمادها چه چیز  را می خواهند اثبات کنند ؟

درک این موضوع برای بسیاری سخت و باور نکردنی است ولی این هر آنچه که
می خواهیم بگوئیم نیست و مجال آن نیست که دوباره آن سخن برانیم موضوع اصلی ما در مورد دجال و مصداق های امروزی آن است و سخن در مورد سینما را به طور مفصل به بابی دیگر موکول می کنیم .

بحث در مورد سایر رسانه ها همانند سینما بوده و تعمیم سینما است از نظر سلطه و رهبری رسانه ولی به گستردگی آن نیست ولی بسیار پیچیده است باید در آن دقیق بود تا سخنان ، شنیده ها و دیده ها را تمیز داد .

۲ ) حکومت امریکا : دومین مصداقی که برای رجال می توان در نظر گرفت حکومت در کشور امریکا می باشد همان طور که از اخبار و رویدادهای جهان پیداست این حکومت میان تهی با رنگ لعاب دادن و زیبا جلوه دادن ، صلح طلب بودن اذهان را به طرف خود متوجه ساخته
(چند نفر در کشور ما عاشق رفتن به امریکا و تحصیل و زندگی در آنجا هستند . چند نفر به آنجا پناهنده شدند ) می بینیم که این دجال پرفریب و دروغگو از نیروی انسانی دیگر کشورها بهره برده و از مغز آنان به سود اهداف ضد انسانی خود استفاده می کنتد . در سال چند نفر در کشور آمریکا از گرسنگی جان می دهند . چند نفر با اسلحه جان می دهند ؟ این کشور هم زیر سلطه به ظاهر متمولان یهودی صاحبان ثروت در دنیاست که این کشور را برای رسیدن به مقاصدشان حمایت می کنند .

حکومت امریکا یکی از دجالان کوچک است .

ما باید بزرگ دجالان جهان را بیابیم .

چند مثال دیگر از دیگر کشورهای تحت تفکر سران سلطه طلب جهان می زنیم :

۱ ـ انگلستان ( چرا انگلستان تاکنون پادشاهی و سلطنتی مانده ؟ )

۲ ـ کشورهای عربی ( چرا کشورهای عربی مقابل اسرائیل نمی ایستند و حکومت  را به رسمیت می شناسند ؟ )

۳ ـ چین : ( چرا کمونیست همچنان در چین پابرجاست [چین را برای استفاده ابزاری
می خواهند ] (نیروی کار) ؟

۴ ـ اسرائیل : ( چرا یهودیت جهانی با صهیونیزم مخالف است مگر این صهیونیست یهود نیست ؟ )

مثال های بسیاری از این دست می توان داشت و با پاسخ به این سوالات در مورد کشورها نکات مبهم اهداف شبکه سلطه جهانی مشخص می شود .

۳ ـ فرقه کالا ( شیطان پرستی ) : بیشترین شباهت دجال که در روایات متعدد و کتب معتبر ادیان آمده است به شیطان پرستی بر می گردد که امروزه به شدت رشد کرده و طرفداران زیادی را دور خود جمع نموده است .

۵ ـ مدگرایی و مصرف گرایی

۶ ـ موسیقی

۷ ـ نیسم ها (اومانیسم ، متریالیسم ، فمنیسم و... )

۴ ) گروه های فراماسوزی که اکنون یک شبکه عظیم زیرزمینی و مخوف است و از حالت گروه خارج شده و چون با فرقه کابالا ارتباط دارد این دو را هم زمان توضیحی مختصر
می دهیم.

این گروه حدود ۸ میلیون عضو در سرتاسر جهان دارد هدف خودشان را جلساتی
می دانند که هدف کمک به هم است .

بیش از ۱۰۰ هزار جلد کتاب در مورد فراماسونری نوشته شده است که اکثریت آن را خودشان نوشته اند . شریف امامی ( استاد اعظم فراماسونری بود )

در منزل شریف امامی چهره ۱۵۰۰ تن از ماسون ها نصب بود .

از اعتقادات آنها ایت اسن که اعضا باید مطیع محض باشند که اسرار فاض نشود برای همین خیلی سری و مخفی و پوشیده مانده اند و عضوگیری آنان بر خلاف طبق معمولی است .

اغلب سیاستمدران زمان شاه ماسمون بودند (وزیر ، سیاستمدار ، وکیل ، متخصص )

عموماً از آدم های برجسته جامعه انتخاب می شوند .

کتاب اسناد فراماسونری = انتشارات مطالعه و تحقیقات * کتاب فراماسونری = اسماعیل داعین بسیار نمادگرا هستند و با آرام و علائم حرف می زنند .

مسابقه فراماسونری به سال ۱۷۱۷ در لندن برمی گردد .

یهودیان فهمیدند که باید افرادی داشته باشند غیریهود که منافع آنها را در جهان تأمین کند . فراماسونری در جهان نباشد .

برای اینکه یک وجهه تاریخی به تشکیلات خود بدهند گفتند اولین ساختمان فراماسونرها معبد سلیمان است که بدست هیرام ساخته شده است و استاد اعظم آن سلیمان نبی u است معبد سلیمان دو ستون مهم دارد به نام های بواز و پاکین که نماد آن B وJ می باشد .

روی پایه ۴ گوش سنگی دو مثلث نقش شده         و   

! نماد قدرت ( از قاعده )!نماد مرد

! متوازن و تعادل ! نماد زن

ترکیب این دو می شود ستاره ۶ پر از برخورد این دو انسان متولد می شود .

فراماسون ها برای پیشبرد افکار خود از دو جهت حرکت کردند .

۱ ) در سیاست ! نفوذ در سیاست و رهبران سیاسی جهان ! تسخیر جهان

۲ ) در دین ! نفوذ در ادیان و ساخت فرقه های دروغین ! ساتانیسم .

در مورد نفوذ در سیاست در مجالی دیگر به نقد خواهیم نشست .

اما در دین آنها معتقدند که برای از بین بردن تفکرات مذهبی می بایست افکار جوانان باشد منحرف کرد تا آنها مطیع محض شوند و آموزه های ما را بپذیرند .

فرقه کابالا یا شیطان پرستی یا ساتانیسم را در جهان رواج دادند .

ـ در آموزه های شطان پرستی محوریت شیطان است و خدایی وجود ندارد . افراد را به خشونت ، انحرافات جنسی و آزادی بی حصر و حد سوق می دهد و استفاده نداشته از تفکر ، علائم یا آموزه های آنان جوانان ما را مرز نابودی و فنا می کشاند .

استفاده از مواد مخدر و مشروب و خوردن خون خود یادگیری ، قربانی کردن انسان ها همه باعث از بین رفتن ذهن و تفکر فرد و در نهایت جامعه می شود .

ـ همچنین از کارهای دیگری که به دجال امروزی شباهت داشته و آن را هم سرکرده های شیطان پرست و سلطنت طلب جهان رواج می دهند مد گرایی ، مصرف گرایی و اعتقاد به این را بوجود می آورند که باید فقط در همین جهان عشق و حالی کرد و گذشت فقط بخور و مصرف کن هر چه ما به شما می دهیم بخورید لباس هایی که ما می گوئیم بپوشید از موسیقی های تولید شده استفاده کنید که موسیقی های آنان از جمله بلک متال می باشد روی روان تأثیر گذاشته و انسان را بعد از چندی به مرز جنون می رساند که در مورد موسیقی در مجالی دیگر می پردازیم .

تفکرات اومانیسم ، فمنیسم ، نهیلیسم ، بودیسم، متریالیسم همه و همه برگرفته از تفکرات آنان است کجا در غرب فمنیسم که داعیه برابری حقوق زن و مرد را دارد زنان با مردان برابرند و فقط نقش زنان استفاده جنسی و پورنوگرافی است . در اکثر فیلم هایی که ساخته می شود هم همین طور است در تبلیغات تلویزیونی آنها دقت کنید . به نقش زن در غرب پی خواهید برد .

اومانیسم ! انسان محوری! خدایی نیست

نهیلیسم ! پوچ گرایی

متریالیسم ! ماده گرایی ! علم ، علم مواد است و...

به آنجایی رسیده اند که سلطنت خدا را زیر سؤال برده و آفرینش را نقض می کنند و خلقت انسان را براساس تصادف تصور می کنند و به فرضیه تناسخ اعتقاد دارند .

این مختصری بود از آنچه می شد در مورد دجال امروزی بیان کرد که هر یک آنها شرح مثنوی هفتاد بند می خواهد که به تناسب زمانی به بیان آن خواهیم پرداخت ان شاء ا...

سؤال (دجال امروزی کیست ) را شما می توانید پاسخ دهید و با افکار خود به شرح آن پرداخته برای ما ارسال کنید و ما آن را با توجه به مقتضیات زمانی در سایت قرار می دهیم .

حال باید به این سؤال پاسخ دهیم که دجال امروزی کجاست ؟

در خانه های ما دجال وجود دارد و رسوخ کرده است کافیست کلید تلویزیون خود را بچرخانید و شبکه های آن را عوض کنید تا پی ببرید که چگونه این دجال پرفریب و پرزرق و برق در تلویزیون که خود یکی از نماد های دجال امروزی است . رسوخ کرده و هر چه که می خواهد به خود ما می دهد و ما ندانسته با غذاهای او مغز خود را پر می کنیم و در همه جا از آموزه های او بهره می بریم سری به فیلم های تلویزیونی و ماهواره ها بزنید پس دجال در ذهن و روح ما رسوخ کرده و جای خود را باز نموده حال از مقابل تلویزیون برخاسته پشت رایانه خانگی خود بروید و سری به پوشه های داخل فایل صوتی و تصویری بروید آهنگ های جذاب ، هیجان انگیز ، آهنگ هایی با عنوان رپ ، R&B ، متال ، بلک متال و... یا همین آهنگ های پاپ ( نه همه ولی اکثرا) چقدر حکم دجال را پیدا می کنند . آری قبول آن سخت است ولی بیائید کمی به موضوع اشراف پیدا کرده و از بالا به آن نظاره کنیم عقاید و تفکرات بسته و خشک را کنار کنار بگذاریم و بنگریم که چگونه این آهنگ ها در جان جامعه ما رسوخ کرده و در موبایل و رایانه هر کس نگاهی بیندازی از این چیزها می بیند .

کسی با آهنگ مخالف نیست مراقب  باشید تفکرات دجال را که گرایش غیرمحسوس به طرف آن است را رواج ندهید . وقتی شما آهنگ را گوش می کنید ناخودآگاه ریتم و ضرب آهنگ این گروه ها در پس زمینه ذهن شما می ماند و چون از آن خوشتان آمده اگر فیلمی ببینید که این آهنگ در آن پخش می شود برای جذبه پیدا می کند ، شویی می بینید که آن آهنگ را می خواند لباسهایش را می بینید ، افرادی در خیابان می بینید که مثل آن ها لباس پوشیده اند از آنها خوشتان می آید گذشته از همه این ها آهنگ سازان طوری آهنگ ها و ضرب آهنگ را می سازند (بعضی از آهنگ های متال و درپ) که اگر باور کنید یا از انتها به ابتدا یا ... به آن گوش دهید بعضی چیزها که در حالت عادی شنیده نمی شود را ناخودآگاه در ذهن ما جای می دهند . در یکی از آهنگ ها بارور کند پخش شد شنیده می شد . خدای ما شیطان است ، خدایی وجود ندارد و امثالهم .

شاید ما قصدی از گوش دادن این آهنگ ها نداشته و به تصور خود فقط گوش می دهیم که لذت ببریم ولی آنان که این آهنگ ها را می سازند همچنین قصدی ندارند آنها افکار و عقاید خود را غیرمستقیم به خورد ما می دهند مثالی تصویری می زنیم تا بحث بهتر برایتان قابل فهم شود .

شرکت والت دیزنی که یکی از کارهایش ساخت برنامه برای کودکان است . در
نقاشی های تصویر شده نمادهای شهوت انگیز (مانند آلت تناسلی مرد و زن و... ) را به طوری مخفی قرار می دهد که در نگاه اول هیچ کس به وجود آن پی نمی برد .

کارشناسان اعتقاد دارند که در دوران کودکی نگاه کردن به این اشکال و نقاشی ها یا عکس ها . ( هر چند که کودک متوجه نباشد و قابل رؤیت نباشد ) قوای جنسی کودکان را زودتر از زمان عادی خود فعال می کند و می بینیم که این شرکت در این زمینه چقدر فیلم می سازد در ایران پخش می شود تا کودکان سریعتر به قوا رسیده و درصدد تخلیه قوای جنسی خود از راههای مختلف برآیند (رجوع کنید به قسمت دوم سریال مستند ظهور the Arrival) ) موسیقی وآهنگ ها هم همین گونه است هر چند شاید آنچه می گویند شنیده نشود ولی در پس زمینه ذهن قرار گرفته اثر خود را می گذارد .

آهنگ های متال و رپ و نظیر آن تحریکات جنسی هم به دنبال دارد که باید فردی که این آهنگ ها را گوش می دهد از راهی خود را ارضاء کند پس باید جامعه به طرف فساد و تباهی برود ! همان چیزی که آنها می خواهند .

فکرهایمان را اصلاح کنیم و دجال را از آنجا بیرون برانیم تا خدا وارد شود .

سیطره دجال بر عالم چگونه است ؟

در زندگی مدون امروزی امکان ندارد کمی از تلویزیون استفاده نکند ( بندرت پیدا
می شود )

در چند دهه قبل تأثیرات بر افکار از طریق نوشته بود افراد آموزه های خود را از طریق خواندن کتاب ، روزنامه و سایر نوشته ها استفاده می کردند  بعد از آن چندی بعد به سخنرانی و گوش دادن از طریق رادیو روی آورده و تأثیرات خود را از آن می گرفتند و خواندن رو به نزول نهاد امروزه بیشتر اثرات و آموختن ها به صورت بحری در آمده است اگر خانمی بخواهد غذا درست کند سی دی تصویری آن را می گیرد و می بیند هم بهتر در ذهن می ماند و استفاده از آن آسان است و خسته کننده نیست و مزایای دیگر اگر مسئولین فرهنگی کشور می خواهند حرف فرهنگی در کشور بزنند فیلم آن را می سازند و نمونه های بارز دیگر خود می توانید نام ببرید .

شبکه تشکیل نظم نوین جهانی هم به این پی برده است و بنای خود را بر این قرار داده که از طریق رسانه بصری خود را در خانه ها و افکار تمام جهان نفوذ دهد .

فیلم های ماورایی  که ساخته می شود همه و همه نمونه های بارزی از تأثیر نیروی های متافیزیک در اذهان افراد است . پس می بینیم که سیطره دجال در جهان غیرمحسوس است اصلاً  او را نمی شناسد که بواهد بداند سیطره او چگونه است همه با او مانند یک دوست رفتار می کنند . در روایات بسیاری آمده است که دجال که حرکت می کند غبار سفید رنگی از پشت او برمی خیزد که مردم می پندارند آن غذاست و آن را می خورند .

آیا غبار سفید رنگ خوردنی است ؟ از پس او چگونه غبار تولید می شود یکی از
مصداق هایی که می توان برای آن برشمرد و به ذهن می رسد همین است که مردم ناخواسته تعالیم دجال را می آموزند و چون با طلا رنگ و لعاب گرفته و زیبا جلوه می کند از درون سیاه او جز ندارند اکثر مردم مصرف گرا شده اند واقع گرایی و جستجو را فراموش کرده اند ما را طوری بار آورده اند که کمتر به طرف کنکاش و عمیق شدن در موضوعات ، مطالب و سایر چیزها کشیده شویم چون آنها کشف کرده اند که فلان مطالعه روی روح و روان و افکار تأثیر دارد بلافاصله می پذیریم بله علم به آنجا رسیده خارجی ها کشف کرده اند در فلان فیلم و فلان شبکه و... این طور گفته . خارجی ها گفته اند که می توان عمر انسان را طولانی کرد و می توان به عمر جاویدان رسید. آفرین چون آنها گفته اند دیگر جاودانه شدیم سپس هر چه می خواهی بکن بخورو بخواب و بگرد چون دیگر جهان دیگری نیست . سؤال و جوابی هم نیست که کسی توبیخ شود . برو حالشو ببر .

یا این غذا را بخورید خوبه . این غذا را نخورید . هر چه ما گفتیم بخورید . شرکت مکدونالد در جهان دارد مسخ غذایی بوجود می آورد که از شرکت های خودشان است . چون زیباست و جذاب و انسان از زیبایی خوشش می آید و جذب زیبا یی ها می شود به طرف او می رود . شما در اتوبوس یا هر جایی دو تا جای خالی باشد یکی یک نفر نشسته بوی عرق و لباس کثیف و این حرفا و دیگری بوی عطر و لباس های زیبا قطعاً کنار دومی می نشیند و همین طور هم باید باشد انسان فطرتاً زیباگراست و به طرف زیبایی ها جذب می شود ولی به محض اینکه کنار دومی می نشیند بوی عطرش از بین رفت و لباس های تمیزش رو در آورد آیا باز کنار او می نشیند .

دجال دائماً به خود عطر می زند و لباس های زیبا و جذاب می پوشد تا شما به ماهیت او پی نبرید . پس باید او را بشناسید تا کنار او قرار نگیرید مراقبت از خود را در مقابل او جدی بگیرید هر چیزی در این ذهن خود جای ندهید . ( حتی این نوشته های من ) بروید تحقیق کنید جستجو و کنکاش نمائید و پرده های تاریکی را کنار بزنید تا نور وارد شود و با فطرت پاک خود به آنچه می خواهید برسید .

دجال چه هدفی دنبال می کند ؟

او آمده و می آید ( چون ۱ دجال نداریم چون در روایات آمده که در هر دو دوره زمانی و جالانی بوده اند و مردم را به انحراف می کشیدند ) که مردم را با بردن به طرف خود از خدا دور سازد او حکمرانی شیطان در زمین را می خواهد و این کار را غیرمستقیم انجام می دهد و کسی هم متوجه نمی شود هم می پندارند که خداپرست هستند ولی آیا آموزه های خداییی در جان انسان ها جای گرفته پس چرا این همه۸ کشت و کشتار و فساد و تباهی وجود دارد . هدفش سرگرم کردن مردم است هدفش روز مرگی در جامعه است که سرگرم روز مرگی شوند شبانه روز بدوند و به مقصد نرسند شمایی که داری می دوی بایست و به اطراف خود نگاه کن .

اگر در یکی از شهرهای بزرگ که افراد بیشتری زندگی می کنند در یکی از خیابان های شلوغ و پرتردد کمی بایستید و تماشا کنید می بینید که من چه می گویم همه پر از اضطراب و نگرانی هستند جلوی یکی را بگیر:

آقا چرا اینقدر اضطراب داری و با عجله می روی ؟

اگر ندوم چگونه خرج زن و بچه در بیاورم ، چگونه زندگی کنم ، ، چگونه هزینه تحصیل بچه ها را بدهم و هزار چگونه ... می گوید اگر ۲۴ ساعت هم کار کنم باز نمی رسم و دقت کم می آورم . وقت برای چه کم می آورد ؟ همه چیز شده فقط پول در آوردن پول بیشتر را برای چه می خواهد ؟ او که از خود می گوید متوجه می شویم زندگی خوبی دارد خانه ، ماشین ، فرزند و... پس چرا باز هم می دود ؟ را ؟ چرا ؟

این طور ما را بار آورده اند این در ذهنمان جا گرفته است ! بیشتر خواهی ! این جایی که هستی خوب نیست از این بهتر هم هست .

آیا در دینداری هم کسی دنبال بیشتر خواهی می رود ؟ در اعتقادات مذهبی و خداشناسی و... چه ؟ دجال هدفش را خوب می شناسد ! هدفش من و تو نیستیم من و تو می شوم ما ! ما را چگونه بدست می آورد ! از طریق کنترل افکار ! پس تا می توانی بدو تا به جایی که به خوردت دادن برسی ! رفاه مادی نه خبری نیست ، کمی بایست ! چراغ راهنمایی همینش خوب است! کمی توقف کن در پشت آن و بیندیش ! آیا فکر می کنی رفاه مادی ف رفاه معنوی را در پی دارد ! باز هم تفکر کن .

گفته می شود که تکذیب و تصدیق دجال چگونه است ؟

اگر هر آنچه از طرف او صادر می شود و می آید استفاده کنیم او را تصدیق کرده ایم چون انسان اگر کسی را قبول نداشته باشد از محصولات و تفکرات و راه و روش و منش او استفاده نمی کند ! شما اگر با مغازه داری رابطه خوبی نداری  از او خرید نمی کنی اگر فکر می کنی انسان شالم و درستی نیست نزد او نمی روی شما با انسانی که انحراف فکری و عقیدتی دارد رابطه خانوادگی ندارید چون نمی خواهید روی خانواده نزدیکان شما اثر بگذارد پس او را تکذیب می کنید ولی اگر با شما مخفیانه رابطه برقرار کرد یا ندانسته با یکی از نزدیکان شما رابطه برقرار کرد چه می کنید ؟ او را رها می کنید ؟ اگر من محصولات دجال را بپذیرد و استفاده کنم او را تصدیق کردم . چرا ؟

دجال به مصرف کننده ، حامی نیاز دارد اگر یار نداشته باشد چگونه می تواند محصولات خود را به خورد این و آن دهد اگر فیلمی در سینما ببینده نداشته باشد سازنده فیلم دوم و سوم از آن تولید می کند اگر از مغازه داری کسی خرید نکند او محصولات خود را به چه کسی بدهد . دجال یا دجانیان نیاز دارند که دیده شوند نیاز دارند که مردم به طرفشان بروند تا رشد کند تصدیق یک فرد یا گروه باعث رشدش می شود و همین طور بزرگتر و بزرگتر می شود تا کسی هم که او را تکذیب می کند مجبور به پذیرش او شود یا از بین برود .

تکلیف ما چیست ؟

۱ ) او را بشناسیم .

۲ ) او را به دیگران بشناسانیم .

۳ ) در هر جا و هر مکان او را تکذیب کنیم .

۴ ) از محصولاتش استفاده نکنیم .

محصولات ، فیلم های هالیوودی ، سریالهای ماهواری ، فیلم های مبتذل و مستهجن ، آهنگ های رپ و متال و امثال آن ، محصولات غذایی وابسته به آن آرم ها و علائم شیطان پرستی و هر چه مربوط به فرقه شیطان پرستی است .

۵ ) تقویت آموزه های اعتقادی و توحیدی

۶ ) اعتقاد به منجی و شناختن او و اعتقاد به تضعیف دجال با تکذیب ها .

۷ ) ایجاد و شناسایی راهکارهای اجتماعی براساس دین .

۸ ) معرفی الگوهی مثبت اجتماعی و دینی .

و ده ها تکلیف دیگر که با فکر کردن به آن فردا را روشن تر می بینیم .

۱/ مستند ظهور

۲/نشانه‌هاي يار و چكامة انتظار، مهدي عليزاده

۳/ Antichriste

4. نگرش بر اخبار و علائم ظهور حضرت مهدي، علي اكبر عارف

۵/ مجلسی ، محمدباقر، بحارالانوار

۶/ سوره اسرا (۱۷)، آیه ۸۱/
۷/ سوره قصص (۲۸)، آیه ۵/
 

افزودن نظر


ذکر امروز

يا ربَ العالمين

حدیث روز

المهدى رجل من ولدى وجهه كالكوكب الدرى
مهدى از فرزندان من است كه چهره اش چون ستاره تابان است .

نظرسنجی

انتظار شما از این پایگاه چیست ؟
 

جستجو

لینک ها

 

حاضرین در سایت

 10 مهمان حاضر