ترجمه آنلاین سایت

EnglishArabicRussianSpanishTurkishPersian

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز32
mod_vvisit_counterدیروز288
mod_vvisit_counterکل بازدیدها365922

»   


فعاليت ۶۶۶ سايت ‌شيطان‌پرستي در ايران چاپ نامه الکترونیک
اخبار - آخرین اخبار
چهارشنبه، ۲۸ اردی‌بهشت ۱۳۹۰
فعاليت ۶۶۶ سايت ‌شيطان‌پرستي در ايران
۲۲ نهاد و سازمان پيشگيري که از ۲۲ سال پيش تا به حال ‌بودجه گرفته‌اند، بايد جوابگو باشند که با اين پول‌ها چه کار کرده‌اند؟ آيا اين چيزي که در جامعه مشاهده مي‌کنيم، نتيچه پيشگيري است که موساد و سازمان سيا ‌در مرز ايران آزمايشگاه‌هاي توليد شيشه و کراک ايجاد کنند و به قاچاقچي‌ها نسيه بدهند تا به اين مملکت بياورند؟

يک متخصص رفتارشناسي و فرهنگي با تشريح ناتوي فرهنگي در کشور‌ گفت:‌ الان ۶۶۶ سايت شيطان‌پرستي در ايران به زبان فارسي فعاليت مي‌کنند‌ و ۱۴۰۰ شبکه فارسي ترويج شيطان‌پرستي نيز در ايران قابل دريافت است.

مجيد ابهري متخصص رفتارشناسي در شاخه آسيب‌شناسي که در نشست هفتگي انصارحزب‌الله سخن ‌مي‌گفت، با اشاره به پديده بدحجابي اظهار داشت: بدحجابي اصلي‌ترين آسيبي است که امروز بنيان‌هاي جامعه را تهديد مي‌کند.

وي با بيان اينکه دشمن از مدت‌ها قبل تهاجم فرهنگي و ناتوي فرهنگي را عليه ما تشکيل داده است، گفت: دشمن ‌سياست‌ها و ‌اهدافي ‌که از طريق ناتوي نظامي پيگيري مي‌کرد را امروز با متمرکز کردن توانايي‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري خود در کشورها و تحت نظارت لابي فراماسون و صهيون دنبال مي‌کند.

اين متخصص رفتارشناسي با بيان اينکه به يک بعد از ابعاد رفتاري تهاجم و ناتوي فرهنگي کمتر توجه شده است، يادآور شد: در آذر ماه سال ۱۳۶۸ ‌مقام معظم رهبري ضرورت مهندسي فرهنگي در مقابل تهاجم فرهنگي بيگانه را مطرح کردند و اين موضوع را هر سال هم گوشزد مي‌کنند.

ابهري ادامه داد: ۲۲ نهاد و سازمان پيشگيري که از ۲۲ سال پيش تا به حال ‌بودجه گرفته‌اند، بايد جوابگو باشند که با اين پول‌ها چه کار کرده‌اند؟ آيا اين چيزي که در جامه مشاهده مي‌کنيم، نتيچه پيشگيري است که موساد و سازمان سيا ‌در مرز ايران آزمايشگاه‌هاي توليد شيشه و کراک ايجاد کنند و به قاچاقچي‌ها نسيه بدهند تا به اين مملکت بياورند؟

وي افزود: من در سمينار ائمه جمعه کشور عرض کردم که آقايان علما دعا کنيد جوانان ترياکي شوند، همه خنديدند و من گفتم ‌يک ترياکي بچه سه ساله‌اش را به جاي عروسک با چاقو سوراخ سوراخ نمي‌کند و يک پسر ۲۲ ساله در يافت‌آباد تهران سر پدرش را نمي‌برد؛ بنابراين ناتوي فرهنگي شروع شده و با يک ابزار خاص حمله را شروع کرده است.

اين متخصص رفتارشناسي با اشاره به هجوم و شبهه‌افکني دشمن تصريح کرد: هدف آنها اين است که مادي‌گرايي، رفاه‌گرايي و مصرف‌گرايي را در مقابل آخرت‌گرايي ‌و عرفان‌هاي دروغين و باورهاي کاذب را ‌در مقابل عرفان‌هاي شيعي و علوي اصيل قرار دهند.

ابهري با اشاره به يک فرقه منحرف يادآور شد: شخصي آمده و مي‌گويد بنده حلقه واسطه فيض کيهاني هستيم و يک سري زن بي‌حجاب دور خودش جمع کرده و کلاس تشکيل داده و ديپلم مي‌‌دهد و به قول خودش فرادرمان‌گري مي‌کند، لذا بنده از ايشان و تمام طرفدارانشان دعوت مي‌کنم در هر جايي که خودشان قرار مي‌گذارند، مناظره علمي کنم.

وي افزود: الان ۶۶۶ سايت شيطان‌پرستي در ايران به زبان فارسي فعاليت مي‌کنند‌ و ۱۴۰۰ شبکه فارسي ترويج شيطان‌پرستي در ايران قابل دريافت است، به طور متوسط هر سال هم ۵ ماهواره فارسي ‌به اين تعداد اضافه مي‌شود که بحث طولاني را مي‌طلب، بنابراين بايد خيلي مواظب باشيم، چرا‌که ماموريت‌هاي خاص اين سايت‌ها و شبکه‌ها فقط براي ماست و به قولي اين چاقو را فقط براي گردن جمهوري اسلامي و بچه‌هاي ‌مسلمان ما تيز مي‌کنند.

اين کارشناس مسائل اجتماعي و فرهنگي در ادامه با تأکيد بر اينکه شرکت‌هاي هرمي پشتوانه اصلي مکاتب عرفان‌هاي دروغين و پوشالي از جمله شيطان‌پرستان هستند، تصريح کرد: آنها سعي مي‌کنند تنبلي اجتماعي را در کشور به عنوان يک ارزش و زرنگي در جامعه گسترش ‌دهند.

ابهري با طرح اين سوال که وقتي شرکت‌هاي هرمي را وارد ايران کردند، آيا گمان مي‌کنيد فقط به خاطر پول بود؟ توضيح داد: اين‌ها منابع مالي مکاتب شيطان پرستي شرکت‌هاي هرمي هستند و از اين شرکت‌ها به عنوان اهرم اقتصادي بهره‌ مي‌گيرند.

اين کارشناس مسائل اجتماعي خاطرنشان کرد: شاخه ‌و ابزار ‌ناتوي فرهنگي، اينترنت، ماهواره و سايت‌هاي اينترنتي هستند.

ابهري اظهار داشت: در سال ۶۸ مقام رهبري ولي فقيه تهاجم فرهنگي را گوشزد کردند، ولي آن موقع منِ متخصصِ دانشگاهي خواب و مرده بودم و نمي‌دانم چه کار مي‌کردم.

"اگر رفتار ابهري و باورهايش با خط‌کشي ولي فقيه همخواني دارد، مخلص او هستيم؛ وگرنه خداحافظ چرا‌که ما با کسي عقد برادري و اخوت نبسته‌ايم چراکه ملاک‌ها پيروي و اطلاعات از رهبري است و مردم تا وقتي رهبر بالاي سرشان است و دين دارند، شکست‌ناپذير خواهند بود. "

وي تصريح کرد: شخصي به نام طاهري مدعي است ‌واسطه حلقه کيهاني‌ست و از طرفي مي‌گويد قرآن سراسر تناقض است، چه کسي گفته زنان حجاب داشته باشند؟ حجاب مربوط به اعراب زمان جاهليت بوده است، چه کسي گفته زن با مرد دست ندهد؟ اين‌ها باورهاي اين شخص است که واسطه حلقه فيض است، لذا هدف اصلي تزلزل در بنيان اساسي انقلاب اسلامي است.

اين کارشناس مسائل فرهنگي ادامه داد: مقابله اساسي با نمادهاي انقلاب اسلامي از ديگر ابزارهاي تهاجم فرهنگي است، لذا امثال جين شارپ مي‌گويد با نماد‌هاي انقلاب کشور از طريق مسخره کردن ارزش‌ها مقابله کنيد.

"جوانان اين جمع ممکن است يادشان رفته باشد ولي آنهايي که مثل من محاسني سفيد کرده‌اند، يادشان نمي‌رود اينهايي که امروز ادعاي مرجعيت مي‌کند و مي‌خواهند به اصطلاح براي خودشان در قم يلي باشند، وقتي در تهران بودند، پسرشان چه‌کاره بود و خودشان چه‌کاره بودند، لذا حيف که اجازه نداريم و‌الا اين‌گونه آدم‌ها را آنچنان مي‌شستيم که هيچ مرده‌شوري در تاريخ نشسته بود تا جوانان متوجه شوند که اينها چه کساني هستند، ديگر از من دانشگاهي انگلستان درس‌خوانده برنمي‌آيد که با او رقابت کنم، او براي خودش ‌آيت‌الله شده است ولي اينجا که در مجلس بود، خدا مي‌داند بچه‌هايش چه کارهايي مي‌کردند، حالا به قم رفته و براي خودش به اصطلاح نظريه‌پرداز ولايت فقيه شده است. البته مه فشاند نور و سگ عوعو کند. "

وي ادامه داد: حالا بعضي‌ها چند روزي به غرب رفته‌اند و ‌روشنفکر شده‌اند. خود روشنفکر‌بيني مرضي از نظر رفتاري است که به جان بخشي از روشنفکران ما افتاده است که فکر مي‌کنند با چند کلمه و تعبير خاص روشنفکر مي‌شوند. اينها بخشي از روشنفکران ما هستند که به غرب رفته و در آنجا استحاله فرهنگي شده‌اند و برگشته‌اند و از طرفي نوکران بي‌مزد و مواجب فرهنگي غرب شده‌اند. البته يک عده از اينها ماموريت دارند و پول مي‌گيرند.

ابهري در ادامه سخنان خود توضيح داد: بدحجابان در کشور ما چهار گروه هستند و نبايد به دنبال پنجمين گروه آن باشيم؛ اول مانکن‌هاي رنگ و روغن زده که مأمور هستند و از بي‌بي‌سي و صداي آمريکا و مراکز صهيونيستي و بهائيت و فراماسونري حقوق مي‌گيرند که بيايند در خيابان‌ها بزک کنند و چند نفر هم از دور از اينها عکس بگيرند و ‌در تلويزيون‌ها و سايت‌ها بگويند زنان ايراني از حجاب خسته شده‌اند، لذا کار به جايي رسيده که يک شرکتي به نام اوريف‌ليم در قالب فروشندگي لوازم آرايش مانکن‌هاي جنسي انتخاب مي‌کند.

وي گفت: متأسفانه ايران در آسيا مقام اول و در دنيا مقام هفتم را در مصرف لوازم آرايشي دارد. آن وقت آنهايي که هر روز آرايش مي‌کنند، در سال ۵/۲ کيلوگرم مواد شيميايي به بدن خود مي‌فرستند که يکي از آنها سرب است که موجب سقط جنين، پيري‌ زودرس، نازايي، ريزش مو و سرطان سينه مي‌شود.

اين متخصص رفتارشناسي گروه دوم بدحجاب را بيماران رواني عنوان کرد و افزود: بنده به عنوان يک رفتارشناس به شما عرض مي‌کنم برخي از آنهايي که آرايش مي‌کنند و بدحجاب هستند، دچار يک بيماري رواني به نام بدشکل هراسي هستند که وسواسي است که بخشي از آن ارثي و ژنتيک است و مقداري از آن از نارسايي در فرستنده‌هاي مغزي بوجود مي‌آيد و وسواس جسمي پيدا مي‌کنند. از نظر رفتاري اين يک بيماري است و بايد درمان شوند.

ابهري گروه سوم را نيز داراي ‌بيماري به نام هيستوريونيک خواند و اظهار داشت: هيستوريونيک به معناي خودنمايشي است. اينها مي‌خواهند به‌گونه‌اي‌ جلب توجه‌ کنند که ديگران به آنها نگاه کنند. در زنان لباس تنگ، کوتاه و بدن‌نما نشانه بيماري خودنمايي يا هيستوريونيک است. ۸۵ درصد از کساني که تجاوز جنسي مي‌کنند، متلک مي‌گويند و يا دختران مردم را مي‌دزدند، باعث آن همين بيماري هيستوريونيک است که لباس تنگ و چسبان مي‌پوشند.

وي با بيان اينکه ۸۹ درصد از زناني که مورد آزار خياباني قرار مي‌گيرند، بدحجاب‌ها هستند، گفت: گروه چهارم هم مقلّدها هستند، ‌‌وقتي رسانه‌ها و نمادهاي ما الگوهاي خودي را معرفي نمي‌کند و از حضرت زهرا(س) سخن گفتن فقط مختص به فاطميه مي‌شود، چنين مي‌شود.
 

افزودن نظر


ذکر امروز

ياذالجلال والاكرام

حدیث روز

المهدى رجل من ولدى وجهه كالكوكب الدرى
مهدى از فرزندان من است كه چهره اش چون ستاره تابان است .

نظرسنجی

انتظار شما از این پایگاه چیست ؟
 

جستجو

لینک ها

 

حاضرین در سایت

 3 مهمان حاضر